
„Leave IT to us” to autorski projekt MWT Solutions i pierwszy podcast o zarządzaniu IT! Usłyszycie specjalistów, którzy z nutką sarkazmu i humoru dyskutują na temat bliski ich sercom – szeroko pojętym zarządzaniu IT. W kolejnych odcinkach o grzechach głównych tego zagadnienia opowiadać będą: Maciej Durczak, Sławomir Ewert oraz Mikołaj Świerkowski.
To pierwszy sezon debiutanckiego podcastu MWT Solutions. Zapraszamy Was do wysłuchania 7 odcinków, w których Mikołaj, Sławek i Maciej dyskutują o różnych zagadnieniach związanych z zarządzaniem procesami ITSM. W każdym z odcinków usłyszysz o grzechach głównych, które uważają za najczęstsze i najważniejsze – z własnych projektowych doświadczeń oraz z rozmów z naszymi klientami. Wśród tematów odcinków m.in. zarządzanie zasobami IT, wdrożenia systemów, zarządzanie użytkownikami końcowymi. Przed Wami przede wszystkim duża dawka wiedzy, ale także humoru i ciekawych spostrzeżeń!
Podcast prowadzą: Maciej Durczak – VP of Operations | Board Member, Sławomir Ewert – Director of IT Products & Services, Mikołaj Świerkowski – Sales Director. Dowiedz się więcej o MWT Solutions!
Możecie nas słuchać (i oglądać) na:
28 stycznia 2021
Autor: Agnieszka Podhajska
Kategorie: Aktualności Podcast

